Casa Para Temporada Pertinho Do Mar
Az úszómedencét kínáló Casa Para Temporada Pertinho Do Mar São José de Ribamar vendégeit a hozzávetőlegesen 4 km-re található Praia do Caolho meglátogatására invitálja.
Az Araçagy-part 3 km-re, míg az Olho D'Agua-part autóval nagyjából 10 méterre van a São José de Ribamar városi villától.
A São José de Ribamar városi ingatlan ablakai a privát kertre nyílnak.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Terasz
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Casa Para Temporada Pertinho Do Mar kínálatából?
Igen, a Casa Para Temporada Pertinho Do Mar vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Para Temporada Pertinho Do Mar?
A Casa Para Temporada Pertinho Do Mar kapacitása 7 főig terjed. - ❓
A nyaraló konyhával berendezett?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Para Temporada Pertinho Do Mar vendégei vagyunk?
São José de Ribamar nevezetességei közé tartozik a Praia do Caolho és az Araçagy-part, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Casa Para Temporada Pertinho Do Mar területétől. Ezenkívül az Olho D'Agua-part (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.